Skip to main content
uskudar-ikinci-el-esya

Üsküdar İkinci El Eşya

Üsküdar İkinci El Eşya

Üsküdar en eski İstanbul ilçelerindendir. İlçe geçmişi Osmanlı döneminde de son derece aktiftir. Üsküdar Osmanlı döneminde Kastamonu sancağına bağlı çok büyük bir yerleşkeydi. Şimdi İstanbul’un en önemli ilçelerindendir.

Üsküdar ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Üsküdar ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

uskudar-ikinci-el-esya-alanlar

Üsküdar ikinci el eşya Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Üsküdar şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Üsküdar’nin her mahallesinden ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz, bize ulaşın: 0537 269 05 14

ikinci-el-esya-alanlar

İstanbul gibi büyük yerlerde memur sirkülâsyonlarının çok fazla olması ev kiralarının ve taşınma maliyetlerinin fazla olması nedeniyle ikinci el eşya pazarları da oldukça gelişmiştir. Genellikle memurlar tayin dönemleri boyunca İstanbul’da maliyetlerini düşürmek adına geçici süreyle ikinci el eşyaları kullanarak görev sürelerini tamamlamayı tercih ederler. Bu gibi durumlarda ikinci el eşya alanlar İstanbul’da sıklıkla karşımıza çıkar. Öğrencilerin ve memurların yoğun olarak bulunduğu Avrupa ve Anadolu yakasındaki semtlerde de genellikle daha fazla dikkati çekmektedirler.

Bu firmalara talebin çok yoğun olması İkinci el eşya satan İstanbul’da ki birçok firmanın hizmet kalitesini arttırmasın da neden olmuştur.  İkinci el eşya pazarının yoğun talep görmesi aynı anda bu işle uğraşan birden fazla firmanın da arz yaratmasına olanak sağlarken rekabet içerisinde farklılaşma kaygısını da beraberinde getirmiştir. Bu nedenlerden ikinci el eşya alan İstanbul’daki işletmelerden birçoğu öncelikle aldıkları ikinci el eşya üzerinde tamirler yapıp daha dikkat çeken daha kullanışlı hale getirmektedirler. Bu pazarın çok olduğu yerlerde her türlü alıcıya hitap eden birbirinden farklı ve çok iyi durumda beyaz eşyalara, mobilyalara ve ihtiyaç duyulabilecek birçok eşyaya da aynı anda ulaşmak mümkündür.

ikinciel-istanbul-esyalar

Memurların, öğrencilerin çok fazla tercih ettiği İstanbul’da taşınma maliyetleri de oldukça yüksektir bu nedenle görevi biten ve başka bir şehre giden pek çok memur taşınma yerine eşyalarını satıp gitmenin daha akıllıca olacağı kararını vermiştir. Bu nedenle ikinci el eşya alanlar İstanbul’da mağazaların çokluğu İstanbul’da yaptığınız semt gezilerinde sizleri şaşırtmasın. Tüketimin olağanca hızlı bir şekilde artması ihtiyaçtan fazla olanı alma güdüsü ile hareket eden herkesin kullanmadığı muhakkak bir eşyası bulunmaktadır. Böyle durumlarda da bu tarz yerlere kolaylıkla ulaşabilir ve atıl durumda olan eşyalarınız üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Alıcı ve satıcı açısından karlı olan bu küçük ticaret bütçenize az da olsa katkı sağlamaktadır.  İstanbul’un büyükşehir olmasının en büyük avantajlarından bir tanesi de her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek nitelikte yerlere anında ulaşabilmeniz dir. Bu nedenle elinizde bekleyen kullanılmayan eşyalarınızı elinizden çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Üsküdar mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Üsküdar mahalleleri;

Acıbadem · Ahmediye · Altunizade · Aziz Mahmut Hüdayi · Bahçelievler · Barbaros · Beylerbeyi · Bulgurlu · Burhaniye · Cumhuriyet · Çengelköy · Ferah · Güzeltepe · İcadiye · Kandilli · Kirazlıtepe · Kısıklı · Kuleli · Kuzguncuk · Küçükçamlıca · Küçüksu · Küplüce · Mehmet Akif Ersoy · Mimarsinan · Muratreis · Salacak · Selamiali · Selimiye · Sultantepe · Ünalan · Valide-i Atik · Yavuztürk · Zeynep KamilBağlarbaşı · Çamlıca · Doğancılar · Fıstıkağacı · Harem · Haydarpaşa · Nakkaştepe · Paşalimanı · Pazarbaşı · Selamsız · Vaniköy

ikinciel-istanbul

İstanbulda İkinci El Eşya Alanlar

İstanbulda ikinci el eşya alan yerler arasında olan Fetih İkinci El Eşya’ya hoş geldiniz. İstanbul’un her yerinden eşyalarınız değerinde alınmaktadır. Fetih Spot olarak her zaman değerinde alım ve satım işlemlerinizi sağlıyoruz. Yıllardır güvenle hizmet verdiğimiz İstanbulda siz değerli müşterilerimize de hizmet vermekten onur duyarız.

Bize Güvenebilirsiniz

Ülkemizde artık antikaya ve ikinci el eşyalara olan ilgi had safhaya ulaştı. Bu alanda sektöründe güvenle hizmet veren İstanbulda ikinci el eşya alan yerler çok sınırlı sayıdadır. Fetih Spot olarak daima güveni ve kaliteyi ön plana çıkarmaktayız ve tüm İstanbul’a hizmet vermekteyiz.

ikincielesyalar

İstanbulun Her Yerinden Eşyalarınızı Alıyoruz

Fetih spot olarak İstanbul’un her yerinden ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. Ayağınıza kadar geliyor ve eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Sizleri yormadan ve ikinci el eşyalarınızı satarken zarara uğramamanızı sağlıyoruz.

Alım yaptığımız ilçelerimiz;

Arnavutköy, Ataşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenyurt, Sancaktepe, Sultangazi, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla, Esenler, Adalar, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Kağıthane, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye, Şişli, Eyüp, Zeytinburnu, Beşiktaş, Beykoz, Kadıköy, Sarıyer, Fatih, Kartal, Bakırköy, Beyoğlu, Çatalca, Silivri, Şile, Üsküdar ilçeleridir.

ikiciel-esya-istanbul-ilceleri

İkinci el eşyalarınızı satarken zarar etmemek için kesinlikle bizimle iletişime geçin.

Bizi aramaktan çekinmeyin;

0212 441 81 84 Fetih İkinci El Eşya

0537 269 05 14 Whatsapp ve Mobil

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: