Skip to main content
umraniye-ikinci-el-esya-alanlar

Ümraniye İkinci El Eşya

Ümraniye, İstanbul ilinin Anadolu yakasındaki büyük ilçelerinden biridir. Ümraniye İstanbul’ un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan nadir ilçelerindendir.

Ümraniye ikinci el eşya alanlar ve bu ilçede ikinci el eşya satanlar her zaman bize ulaşabilirsiniz. Ümraniye şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

2el-esya-istanbul

Ümraniye’nin tüm mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

Ümraniye İkinci El Eşya

Armağanevler Mahallesi ikinci el eşya

Atakent Mahallesi ikinci el eşya

Esenevler Mahallesi ikinci el eşya

Çamlık Mahallesi ikinci el eşya

Dumlupınar Mahallesi ikinci el eşya

Esenkent Mahallesi ikinci el eşya

Adem Yavuz · Altınşehir · Armağanevler · Aşağıdudullu · Atakent · Atatürk · Cemil Meriç · Çakmak · Çamlık · Dumlupınar · Elmalıkent · Esenevler · Esenkent · Esenşehir · Fatih Sultan Mehmet · Hekimbaşı · Huzur · Ihlamurkuyu · İnkılap · İstiklal · Kâzım Karabekir · Mehmet Akif · Madenler · Namık Kemal · Necip Fazıl · Parseller · Saray · Site · Şerifali · Tantavi · Tatlısu · Tepeüstü · Topağacı · Yamanevler · Yenisanayi · Yukarıdudullu

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: