Skip to main content
ikincielesya

Nişantaşı İkinci El Eşya

Nişantaşı İkinci El Eşya

Nişantaşı, Şişli içesinin en güzel semtlerinden birisidir. Nişantaşı sosyetenin merkezidir diyebiliriz. Nişantaşı İkinci El Eşya piyasasında da oldukça bereketli bir semttir. Nişantaşı, İstanbul’un Şişli ilçesinde, merkezi, Valikonağı Caddesi ile Teşvikiye Caddesi-Rumeli Caddesi’nin kesiştiği kavşakta yer alan anıt taş olan, Meşrutiyet ve Teşvikiye mahallelerinin Vali Konağı çevresindeki bölümlerini kapsayan, ev sahipliği yaptığı dünyaca ünlü markaların mağazalarının yer aldığı çok güzel bir semt çok güzel bir mahalledir.

Nişantaşı kinci El Eşya – FETİH İKİNCİ EL EŞYA – 0212 441 81 84

ikinci-el-esya-pazari

Bölgeye ilk olarak 1791 yılında III.Selim, bugünkü Teşvikiye Camii’nin bulunduğu yere ilk nişantaşını diktiriyor. Daha sonra Abdülmecid döneminde bölge iskana açılıyor. Teşvikiye Camii ve Harbiye Karakolu inşa ediliyor (Teşvikiye ismi de insanları buraya yerleşmeleri için “teşvik etmek”ten gelmekte). Hanedanın Topkapı Sarayı’ndan Dolmabahçe Sarayı’na ve daha sonradan Yıldız Sarayı’na taşınması sebebiyle, hanedan üyeleri, yüksek devlet görevlileri ve soylu misafirler (Ör: Akaretler, saray konuklarının konaklaması için yapılmış lojmanlardır) tarafından tercih ediliyor. 1920’lerde Konaklar semti olarak anılan Nişantaşı, bundan sonraki dönemde ise şehrin gelişimine paralel olarak hızla apartmanlaşıyor. Ancak bu süreç sırasında belli bir mimari özen ve tertipe bağlı kalınmaya çalışılmış. Çarpık kentleşme süreci sırasında, şık konaklar ve 3-4 katlı lüks apartmanlardan sadece birkaç cadde öteyi mesken edinen çingenelerin kurdukları evlerin, kapattıkları dutlukların çevresine tenekeler dizmesi sebebiyle “tenekeli mahalle” olarak anıldığı da bilinir.

ikincielesya-alan-yer

           Nişamtaşı İkinci el eşya alım – satım Fetih Spottan yapılır. Fetih Spot 0212 441 81 84

Nişantaşı İkinci El Eşya ikinci el eşya alım satım yapanlar içinde ürünlerini çeşit çeşit mağazasında sizlere sunmakta; aradığınız yeni eşyanın da yine Nişantaşı İkinci El Eşya firmamızdan bulabilmenize katkı sunmaktadır. Bu sayede eski eşyanız ile yeni eşyanızın tamamını veya bir kısmını maddi olarak gidermiş olabilecek; ekonomik ve tasarruflu bir alışveriş deneyimini yaşayabilmiş olacaksınız.

nakliyat-hizmeti

Nişantaşı ikinci el eşya’da çok fazla alıcı bulmaktadır. Bunun en iyi yanlarından bir tanesi de birçok eşyayı ikinci el fiyatının çok daha altında bir fiyata alma imkânı bulabilmektir. Bu nedenle alıcı ve satıcıların genellikle karla ayrıldığı bu alışverişler ülkemizde de giderek yaygınlaşmaktadır. Bu yaygınlaşmayı televizyonlarda da reklamı dönen ikinci el eşya platformlarının da artmasından anlayabilirsiniz. Bu platformlara aracılığıyla da gerçekleştirilen ikinci el eşya satışları oldukça talep görmektedir.

spot-beyaz-esya-ikinci-el

            Fetih Spot’un Şişli ilçesinde hizmet verdiği diğer semtlerimiz, diğer mahallerimiz aşağıdaki gibidir.

19Mayıs Fulya Kaptanpaşa Osmanbey Ayazağa Gülbahar Kurtuluş Pangalaltı Bozkurt Halaskargazi Kuştepe Paşa Cumhuriyet Halideedipadıvar Mahmut Şevket Paşa Şişli Merkez Duatepe Halil Rıfat Paşa Maslak Teşvikiye Ergenekom Harbiye Mecidiyeköy Topağacı Esentepe Huzur Meşrutiyet Yayla Eskişehir İnönü Nişantaşı Feriköy İzzetpaşaçiftliği Okmeydanı

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: