Skip to main content
ikincielesya

Kayaşehir İkinci El Eşya

Kayaşehir İkinci El Eşya

Kayaşehir ikinci el eşya alanlar genelde her türden eşyayı alan yerlerdir. İkinci el eşya insanların evlerinin bir köşesine atıp bir daha bakmadıkları ürünlerin tamamına denilebilir. Kullanılmayan ürünlerin evin bir köşesinde durmasının bir anlamı yoktur. Bu sebeple birçok ikinci el eşya alan yerler meydana gelmiştir. Firmamız uzun zamandır bu işlemi yapmaktadır.

ikincielbeyazesya

Evlerde kullanılmayan eskimeyen mahkum ürünleri anında alarak aile bütçenize katkıda bulunmanızı sağlamaktayız. Bunları yaparken ise herhangi bir sorun çıkmaması için elimizden geleni yapmaktayız. Bu sebeple herhangi bir sorun çıkmayacağı konusunda emin olabilirsiniz. İkinci el eşya satarken kesinlikle fiyat konusuna en iyi şekilde sizleri ağırlamaktayız. Bu sayede alışveriş sonrasında herhangi kötü bir anı aklınızda kalmadan evinize ürününüzü satmış bir şekilde dönebilirsiniz.

Kayaşehir İkinci El Eşya

SPOT BEYAZ EŞYA MERKEZİ – 0212 441 81 84

FETİH İKİNCİ EL EŞYA – 0212 441 81 84

Kayaşehir ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

fetih-ikinci-el

Kayaşehir ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu bölgede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

fetih-ikinciel-spot

Kayaşehir şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri hiç yormadan, sadece sizin çağrınızla sizin yerinizde itinayla ikinci el eşyanızın fiyatını en uygun koşullarda değerlendirir ve hemen size en uygun mevcut fiyatı sunar.

Kayaşehir bölge ve civarında ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

2inci-el-esya

Kayaşehir İkinci El Eşya 7 / 24 sizlere hizmet vermek için açık olup her zaman telefon veya mağaza ziyareti ile ihtiyacınızı giderebilmenizi, sorularınızın cevaplanmasını sağlamaktadır.

 

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: