Skip to main content
sisli-ikinci-el-esya

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya

Eşyalarınızı yenileme ihtiyacı duyuyor ve bunun için yer arıyorsanız ikinci el eşya pazarlarını muhakkak uğramalısınız. Eskisine nazaran daha şık kaliteli ve sağlam eşyaları bir arada bulabileceğiniz ikinci el eşya pazarlarını İstanbul’un dilediğiniz semtinde rastlayabilirsiniz. Şişli ikinci el eşya alan yerler size ikinci el eşya alım ve satımlarında kolaylıklar sağlanmaktadır. Elinizde olan eşyalarınızın fazla olduğunu veya kullanılmadığını düşünüyorsanız Şişli ikinci el eşya alan yerlere uğrayabilir ve buralar üzerinden eşyalarınızı satabilirsiniz. Sizin kullanmadığınız ve artık eski diye nitelendirdiğimiz bir eşya bir başkası için yeni bile sayılabilir. İkinci el eşya alan yerler aracılığı ile eşya alım satımı gerçekleştirebilirsiniz.

2-el-esyalar-alinir

İhtiyaç fazlası olması nedeniyle artık kullanılmayan ve sadece yer kaplayan ikinci el eşyalarınızı Şişli ikinci el eşya alan yerlere başvurarak satabilirsiniz. Sizin kullanmadığınız ikinci el olan eşyalar bir başkasının ihtiyacı olabilir ve ikinci el pazarı sayesinde bu ihtiyaçlarını ucuza getirme imkânı bulan kişiler de olabilir. İkinci el eşya alıcıları içerisinde genellikle dar gelirli, memur, işçi ve öğrenciler bulunmaktadır. Bu nedenle ikinci el eşyalar sürekli dolaşım halindedir. İkinci el eşyaları alırken ve satarken dikkat edilmesi gereken tek unsur eşyanın daha önce ne kadar kullanıldığı ve eşyanın bir hasar olup olmadığıdır. İkinci el eşya satarken de sattığımız yerin ne kadar güvenli olduğunun önemi sadece ürünün kıymeti eden fiyatı size verip vermediğidir. Bu nedenle Şişli ikinci el eşya alan yerlere başvurup birden fazla yerden birden fazla fiyat alıp sizin için en doğrusunu tercih edebilirsiniz. İkinci el eşya alan yerler arasında İstanbul’da birçok semtte hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul’da ikinci el eşya alan ve satan yerler ararken istediğiniz semte başvurabilirsiniz. Eğer Bakırköy’de oturuyorsanız ve istediğiniz ikinci el eşyayı bulamadıysanız Şişli ikinci el eşya alan yerlere bakıp oradan bir tercih yapabilirsiniz. Bu tarz firmalar size ikinci el eşya alım ve satımlarında hizmet kolaylığı sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında taşıma ve yerinden teslim alma gibi imkânlar bulunmaktadır.

ikincielesya-alimi

Şişli ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Şişli ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

 

Şişli mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Şişli mahalleleri;

19 Mayıs Bozkurt Cumhuriyet Duatepe Ergenekon Esentepe Eskişehir Feriköy Fulya Gülbahar Halâskârgazi Halide Edip Adıvar Halil Rıfat Paşa Harbiye İnönü İzzetpaşa Kaptanpaşa Kuştepe Mahmut Şevket Paşa,  Mecidiyeköy Merkez,  Meşrutiyet Paşa , Teşvikiye , Yayla, Okmeydanı

sisli-ikinci-el-esya

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: