Skip to main content
ikincielesya

Şehremini İkinci El Eşya

Şehremini ikinci el eşya merkezi Şehremini de bulunur. Şehremini, Topkapı’dan Suriçi’ne eski İstanbul’a girdikten sonra Millet Caddesi boyunca Fındıkzade’ye kadar inen, sağdan Başvekil Caddesinden Kocamustafapaşa’ya çıkan, soldan Çapa Tıp Fakültesi’nden Vatan Caddesine uzanan semt. İstanbul surları boyunca Şehremini’ye Topkapı, Mevlanakapı, Silivrikapı’dan girilir. Semtte iki büyük hastane vardır: Çapa Tıp Fakültesi ve Vakıf Gureba Hastanesi. Şehremini’de birçok cami bulunur.

ikincielesya-alan-yer

Bir Mimar Sinan’ın eseri olan Has Odabaşı Camii, Odabaşı’nda, Gazi Ahmet Paşa Camii kaleiçindedir, eski Topkapı’dan girişten sonra soldadır. Mevlanakapısından çıkınca hemen karşıda Merkezefendi Camii görülür. Diğer belli başlı camiler: Çivizade, Örümceksiz, İskenderağa, Caferağa, İbrahim Çavuş, Melek Hatun. Çapa hastanesinden Topkapı’ya doğru giderken sağda karakol, karşısında İETT garajı vardır. Semtin anacaddesi karakolun karşısındadır. Semt anacaddesinde bir büyük park, bir çocuk parkı bulunur. Fındıkzade’ye inerken solda Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi ve karşısında Şehremini Lisesi bulunmaktadır.

mobilya-ikinci-el

2.EL EŞYA WHATSAPP HATTI 0537 269 05 14

Şehremini ikinci el eşya pazarında alışveriş yapmak firmamız ile çok profesyonel ve güvenlidir. Tüm ödemeleriniz anında, yerinde ve hakça bir şekilde yapılır. Fetih Spot, Şehreminide bir çok ikinci el eşya alım satım işlemini yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Şehreminide 2. el eşya arıyorsanız bizimle hemen irtibata geçiniz. Şehreminideki Fetih ikinci el eşya farkını yaşamanız için size sadece bir tık ya da bir telefon uzağınızdayız.

Evlerinizde kapladığı yerden sıkıldığınız ve de tabii kideğişiklik yapmaya niyetlendiğiniz eşyalarınızı Şehreminide ikinci el eşya alan bir mağazaya satabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan buzdolabı, mobilya belki bir dar gelirli için elzem bir ihtiyaçtır ve sizin sayenizde ucuz bir yolla ihtiyaçlarını karşılayabilir. İstanbul’da semt fark etmeksizin ikinci el eşyalarınızı elden çıkarabilir ve kazanım sağlayabilirsiniz.

2inci-el-esya

Fetih Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: