Skip to main content
ikincielbeyazesya

İkinci El Beyaz Eşya

Tüketim yapma insansı bir içgüdüdür ve genellikle sırf bu nedenle ihtiyacımız dahi olmayan ürünleri alma eğilimi içine gireriz. Bu engellenemez güdümüz sayesinde alışverişlerimiz hız kesmeden devam eder. Bitmek bilmeyen alışverişlerin doğal sonucu olarak da her zaman ne kadar kullandığımıza önem vermeden bir şeyleri eskimeye bırakırız. İnternetin hızla yayılması da bizim bu bitmek bilmez tüketme ihtiyacımızı güdelemektedir. Her zaman daha iyi hizmet adı altında bir önceki model eskimeden piyasaya alma eğilimini arttıracak reklamlarla ürünlerin yenisini sunmaya devam ederler. Kapital sistemde ilerleyen ve bu kısır döngü de hep daha iyisini istemenin verdiği o içgüdüsel davranış bizi alışveriş yapmaya devam eder. Bu güdü ile aynı anda daha çok eskimemesine rağmen eski olandan kurtulmayı da amaçlarız. Firmamız İstanbul’un en güvenilir ikinci el beyaz eşya alan firmaları arasındadır.

istanbul-2el-esyalari

Bu kapital döngüyü ortadan kaldırmak mümkün olmasa da İstanbul’da ikinci el eşya alan birçok yerde sadece birkaç kez kullanılmış bir ürüne rastlamanız mümkündür. İstanbul’un hangi semtinde yaşarsanız yaşayın gezici ekiplerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. İstanbul’da ikinci el beyaz eşya alan Fetih Spot, kullanılabilir durumda olan beyaz eşyanızı, mobilyanızı değerinde alır ve sizler de yenilerini almak için kendinize bir fırsat sunabilirsiniz. İstanbul’da ikinci el beyaz eşya alan mağazamızın adres ve telefon bilgilerine İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz ve alım satım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

2el-esya-istanbul

İstanbul’da ikinci el eşya alan ve satan firmamız aynı zamanda size taşıma, teslim alma, teslim etme ve anında ödeme imkânları da sunmaktadır. İstanbul’da İkinci el eşya alan firmamız birden fazla mağazasının bulunması ile size her yerde hizmet verebilmektedir. İkinci el elektronik eşyalarınızda da değerinde alım yapılmaktadır.

ikinci-2-el-esya

Yenisini aldıktan sonra gözümüzden düşen eşyaların maddi değerleri halen bulunmaktadır. İhtiyaç fazlası olan eşyalarınızın çok ucuza satılması istemediğimiz bir sonuçtur. Bu nedenle bizler eşyalarınızı gerçek değerlerinde alıyoruz.

İstanbul’da ikinci el beyaz eşya alan firmamız Fetih İkinci El Eşya Merkezi daima sizlere kaliteli hizmet vermek için çaba sarf etmektedir.

2inci-el-esya

Hayat şartlarının giderek zorlaşması nedeniyle birçok kişi eşya alımı tercihlerinde ikinci el pazarları kullanmaktadır. Bunun başlıca nedenleri arasında ikinci el eşya pazarında satışa sunulan birçok ürünün aslında halen kullanılabilir durumda olması ve bunun yanı sıra garantisinin de halen devam ediyor olması gelmektedir. Bu nedenle her gelir grubundan kişinin muhakkak kendine ait bir ürünü bulabileceği bu pazarlar günümüzde artık giderek yaygınlaşmakta ve birçok kesimden alıcıya arz sunmaktadır. Bunun yanı sıra evinde kullanmadığı eşyaları olan birçok kişide ikinci el pazarlar sayesinde bu eşyaları değerlendirme üzerinden düşük de olsa bir gelir elde etmektedir. Bu pazarların giderek yaygınlaşması özellikle internet platformu üzerinden ikinci el eşya alım satımı yaygınlaşmaktadır. Bu pazarlarda genellikle ikinci el beyaz eşyalar fazla talep görmektedir.

Birinci el beyaz eşya fiyatlarının oldukça yüksek olması ve mağazaların birçok kaygı nedeniyle bu fiyatları arttırması beyaz eşyalarının fiyatlarının oldukça yüksek fiyatlara ulaşmasına neden olmuştur. Bunun içinde birçok dar gelirli memur emekli gibi kesimler ikinci el beyaz eşyalar konusunda oldukça fazla alım yapmaktadır ve bu sayede gelir gider dengesini oturtmaktadır. Çünkü bir eşyayı almak için uzun vadeli taksit altına girmek ya da oldukça yüksek fiyatlar üzerinden alım yapmak günümüzde çok tercih edilmeyen ve mantıklı sayılmayan nedenler arasında yer almaktadır. Zaten bilindiği üzere ikinci el beyaz eşyalar konusunda ilk alım sırasını öğrenciler oluşturmaktadır.

Bir şehirde geçici olarak bulunan öğrenciler için de tercihlerin ilk sırasını ikinci el eşyalar oluşturmaktadır. Bu aslında oldukça mantıklı bir nedendir günümüzde elde çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak gibi durumlar kalmadığını göz önünde bulundurursak artık ikinci el beyaz eşyalar lüks bir tüketim olmaktan çıkmakta ve ihtiyaçlar arasında yerini almaktadır. Hal böyle olunca arzın sürekli gerçekleştiği talebinde oldukça arttığı ikinci el eşya pazarları günümüzde birçok platform üzerinden alıcısına ulaşabildiği gibi neredeyse her semtte de bir tane ikinci el eşya mağazası bulmak mümkündür. Özellikle üniversite yerleşkelerinin yakınlarında muhakkak birden fazla ikinci el eşya pazarı bulabilirsiniz.

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: