Skip to main content
cekmekoy-ikinciel-esya

Çekmeköy İkinci El Eşya

Çekmeköy İkinci El Eşya

Yeni ilçelerdendir. İlçenin kuzeybatısında Beykoz, kuzeydoğusunda Şile, güneybatısında Ümraniye, güneydoğusunda ise Sancaktepe yer almaktadır. İstanbul ilçeleri arasında Bakırköy, Bahçelievler gibi ilçelere nazaran daha az gelişmiştir.

Çekmeköy ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Çekmeköy ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

ikincielesyalar

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Çekmeköy şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

esya-2-el

Çekmeköy mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Çekmeköy mahalleleri;

Fetih Spot İkinci El, Çekmeköy’ün mahalleleri; Alemdağ · Aydınlar · Cumhuriyet · Çamlık · Çatalmeşe · Ekşioğlu · Güngören · Hamidiye · Hüseyinli · Kirazlıdere · Koçullu · Mehmet Akif · Merkez · Mimarsinan · Nişantepe · Ömerli · Reşadiye · Sırapınar · Soğukpınar · Sultançiftliği · Taşdelen

cekmekoy-ikinciel-esya

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: