Skip to main content
sile-ikinci-el-esyalar

Şile İkinci El Eşya

Şile İkinci El Eşya

Şile ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Şile ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Şile ikinci el eşya Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Şile şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Şile’nin her mahallesinden ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz, bize ulaşın: 0537 269 05 14

ikinci-el-klasik-mobilya

Şile, İstanbul merkeze uzak bir ilçe olsa da firmamız bu ilde gezici servisleriyle hizmet vermektedir. Sizler de bizlere ister telefonla, ister internet aracılığı ile kolayca ulaşabilir ve avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz.

sile-2-el-esya

İnternetin hızla dünyamıza yerleşmesi ve akıllı telefonlar aracılığı ile kullanımının yaygınlaşması hayatımızın birçok alanında bizlere yenilikler sağlamıştır. Bu yeniliklerin en başında iletilişim hızlanması gelmektedir. Her ne kadar aktif iletişim konusunda internet ve sosyal ağlar sayesinde geri planda olsak da istediğimiz an istediğimiz erdeki kişiye ulaşma imkânımız kolaylaşmıştır.

istanbul-2el-esyalari

 İnternetle birlikte dünyamıza giren sosyal medya kanalları facebook, Instagram ile ticarette de kolay yollar kendiliğinden ortaya çıkmıştır. Bu kanallar aracılığı ile birçok kişi elinde atıl durumda olan b-ve kullanamadığı birçok eşyasını nakde dönüştürmüştür. Bu aynı zamanda ikinci el eşyalara olan ilgiyi de arttırmıştır. Bu aslında birçok açıdan iyi yönlü bir gelişme olarak gözlemlenmektedir. İkinci el eşyaların birinci el eşyalara kıyasla fiyatları her zaman daha düşüktür. Bu nedenle alım gücü düşük olan dar gelirli kimseler tarafından da tercih edilmesine neden olur. İkinci el eşyalar aynı zamanda kısa süreli ihtiyaçların karşılanması için büyük maliyetler ödeme durumunu da kolaylıkla ortadan kaldırmaktadır. İkinci el eşyalar artık eskiden olduğu gibi kırık dökük yamalı bir halde değillerdir. Bunun başlıca nedeni ise hızla değişen ve yayılan moda akımları ile modası geçen bir ürünün bile kullanımından vazgeçilmesidir.

ikinci-el-esya-pazari

 Halen kullanılabilir durumda olan hatta çok az kullanılmış neredeyse yeni sayılabilecek eşyalar bile bu ikinci el eşya pazarında değerinin çok altına fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bu ekonomiye de eş zamanlı bir canlılık getirmektedir. İkinci el eşyalar denildiği zaman her zaman mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyalar akla gelmektedir. Ancak aklınıza gelebilecek her ürünle ilgili neredeyse bir ikinci el eşya piyasası oluşmuş durumdadır. Facebook, instagram gibi sosyal platformlarda da ikinci el eşyaların alıcı ve satıcılarla buluştuğu birçok sayfa bulunmaktadır. Bu sayfalar üzerinden yapılan birçok alışveriş yine sayfa üzerinden gözlemlenmekte ve alıcı satıcı memnuniyeti ve güveni oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bu şekilde teknolojinin hızla ilerlemesi ve yaygınlaşması sayesinde ev hanımları bile iyi birer ticaret erbabına dönüşme yolunda ilerlemektedir. Tüm bunların yanı sıra ekonomik olarak da katkı sağlanmaktadır.

ikinciel-istanbul

Şile mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Şile mahalleleri;

Ağaçdere · Ağva · Ahmetli · Akçakese · Alacalı · Avcıkoru · Balibey · Bıçkıdere · Bozgoca · Bucaklı · Çataklı · Çavuş · Çayırbaşı · Çelebi · Çengilli · Darlık · Değirmençayırı · Doğancılı · Erenler · Esenceli · Geredeli · Göçe · Gökmaslı · Göksu · Hacıkasım · Hasanlı · Hacıllı · İmrendere · İmrenli · İsaköy · Kabakoz · Kadıköy · Kalemköy · Karabeyli · Karacaköy · Karamandere · Karakiraz · Kervansaray · Kızılcaköy · Korucuköy · Kumbaba · Kurna · Kurfallı · Kömürlük · Meşrutiyet · Oruçoğlu · Osmanköy · Ovacık · Satmazlı · Sahilköy · Soğullu · Sortullu · Sofular · Şuayipli · Teke · Ulupelit · Üvezli · Yazımanayır · Yaka · Yaylalı · Yeniköy · Yeşilvadi

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: