Skip to main content
fatih-ikinci-el-esya

Fatih İkinci El Eşya

Fatih İkinci El Eşya

Fatih, İstanbul’da tarihi en eski olan ilçedir.Fatih İlçesi, 1928’den 2008’e kadar Eminönü’yle beraber Tarihi Yarımadadaki iki ilçeden biri olmuştur. 2008’de Eminönü İlçesi’nin varlığının bir kere daha ortadan kaldırıp tarihinde olduğu gibi yeniden Fatih İlçesi’ne katılmasından beri tekrar tüm Tarihi Yarımada üzerindeki tek ilçe haline gelmiştir. Kırsal yerleşimi olmayan ve 15.62 km²’lik (1562 hektar) bir alanı kaplayan Fatih İlçesi 57 mahalleden oluşmaktadır.

Fatih ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Fatih ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

ikinci-2-el-esya

Fatih şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Evinizde hâsıl olan herhangi bir ihtiyacınız belirlediğiniz bütçenin çok üstünde kalıyorsa ikinci el eşyalara göz atmanız gerekmektedir. İkinci el eşyalar genellikle tercih edilmese bile çok büyük bir Pazar haline gelmiştir. Birçok eşyanın ikinci el pazarının bulunması ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle tercih edilme oranı günden güne artmaktadır.

Kavramsal açıdan baktığımızda ikinci el eşyalar genellikle bir başkası tarafından daha öncesinde kullanılmış ancak halen kullanılabilen durumda olan her türlü nesneyi kapsamaktadır. Yemek takımlarından oturma gruplarına, buzdolaplarından, çamaşır makinelerine ve hatta dekorasyon ürünlerinden aklınıza gelebilecek her türlü ev gereçlerinde sayısız ürün bu kategori altında değerlendirilebilmektedir. İkinci el eşyaların satıldığı mağazalarda aklınıza gelmeyen ama gördüğünüz an kullanışlı olduğuna karar vereceğiniz birden fazla ürünle karşılaşma olasılığınız da oldukça yüksektir. İkinci el eşyalar düşük maliyetli olmasının yanı sıra kısa dönem ihtiyacını karşılamak içinde tercih edilebilmektedir. Bebeklerin çabuk büyüdüğü gerçektir. Bu nedenle ona ilk aylarda kullanması için alınan bir oyun halısı hemen eski eşyalar arasında yerini alabilir. Bu kısa zaman oyuncakları için çok para vermek yerine ikinci el piyasasından bulup satın alabilirsiniz.

ikinciel-esya-istanbul-esya

Fatih mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Fatih mahalleleri;

Aksaray, Akşemsettin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Derviş Ali, Eminsinan, Hacıkadın, Haseki Sultan, Hırkai Şerif, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hocapaşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Karagümrük, Katip Kasım, Kemalpaşa, Küçükayasofya, Kocamustafapaşa, Mercan, Mesihpaşa, Mevlanakapı, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Fenari, Molla Gürani, Molla Hüsrev, Muhsinehatun, Nişanca, Rüstempaşa, Saraç İshak, Sarıdemir, Seyyid Ömer, Silivrikapı, Sultanahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbülefendi, Şehremini, Şehsuvarbey, Tahtakale, Tayahatun, Topkapı, Yavuzsinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule, Zeyrek

fatih-ikinci-el-esya

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: