Skip to main content
ikincielesya

Cerrahpaşa İkinci El Eşya

Cerrahpaşa İkinci El Eşya

Cerrahpaşa ikinci el eşya merkezi Fatih ilçesinde Cerrahpaşa semtinde bulunur. Cerrahpaşa, İstanbul Fatih ilçesinin semtlerinden biridir. Adını Cerrah Mehmet Paşa ‘dan almaktadır. Semtin Türkiye çapında bilinirliğini en çok arttıran unsur Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ‘dir. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Fatih’teki mahalle sayısının 69’dan 24’e indirilmesini onaylayınca, Hobyar, Davutpaşa ve Kasap İlyas mahallelerinin birleştirilmesiyle de Cerrahpaşa Mahallesi kuruldu.

ikincielesya-alan-yer

Cerrahpaşa İkinci el eşya alanlar denildiği zaman akla genellikle kullanılmış olan ürünler gelmektedir. Ancak birçok eşya hiç kullanılmadan ikinci el eşya adını alır. Bunlar genelde spot mağazaları üzerinden satışa sunulur. Spot eşya ikinci el fiyatıyla yani mağaza fiyatlarına kıyasla daha düşük fiyatlarla sayışa sunulur. Bunun nedeni ise büyük mağazalara sunulan yıllık satış kotalarıdır.mobilya-ikinci-el

2.EL EŞYA WHATSAPP HATTI 0537 269 05 14

Cerrahpaşa ikinci el eşya piyasası son derece aktif bir piyasadır. İşletmemizle bu bölgede alışveriş yapmak firmamız ve bu sayede çok profesyonel ve güvenli bir hizmet almak için size bir tık uzaktayız. Tüm ödemeleriniz anında, yerinde ve hakça bir şekilde yapılır. Fetih Spot, Cerrahpaşada bir çok ikinci el eşya alım satım işlemini yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Cerrahpaşada 2. el eşya arıyorsanız bizimle hemen irtibata geçiniz. Cerrahpaşa Fetih ikinci el eşya farkını yaşamanız için size sadece bir tık ya da bir telefon uzağınızdayız.

İşletmemiz Fatih ilçesinde Cerrah Paşa İkinci El Eşya dışında ayrıca aşağıdaki semt ve mahallelerde de hizmet vermektedir.

Fatih’in diğer semtleri;

Ahırkapı, Altımermer, Ayakapı, Bahçekapı, Belgradkapı, Büyüklanga, Cağaloğlu, Çapa, Çarşıkapı, Çatladıkapı, Çarşamba, Çemberlitaş, Çukurbostan, Draman, Edirnekapı, Eğrikapı, Eminönü, Fener, Fındıkzade, Gedikpaşa, Haseki, Horhor, İmrahor, Kadırga, Kıztaşı, Küçükmustafapaşa, Küçükpazar, Kumkapı, Küçüklanga, Laleli, Mahmutpaşa, Narlıkapı, Nuruosmaniye, Pazartekke, Samatya, Saraçhane, Sarayburnu, Sirkeci, Sofular, Sulukule, Şehzadebaşı, Taşkasap, Unkapanı, Vefa, Vezneciler, Yenikapı, Yusufpaşa

2inci-el-esya

Fetih Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Cerrahpaşada 2.el eşya arıyorsanız en doğru adres Fetih İkinci El Eşyadır. Profesyonel işlem için bize istediğiniz iletişim aracından 7/24 ulaşabilirsiniz.
istanbul-2el-esyalari
İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: