Skip to main content
mobilya-ikinci-el

İkinci El Mobilya

İkinci el mobilya satışında uzman Fetih Spot personeli sizler için en uygun fiyatları belirleyecektir. Fetih Spot, her zaman güven ve kalite ilkesiyle çalışan bir ikinci el eşya firmasıdır. Fetih İkinci El Eşya Merkezi uzun yıllardır sektörde temiz bir isimle hizmet vermeye devam etmektedir.

İkinci el mobilya alım satımı yapılan illerimiz İstanbul ilimizdir. İstanbul ilinin tüm ilçelerinden ikinci el mobilya alımı yapılmaktadır.

ikiciel-esya-istanbul-ilceleri

Fetih Spot, tüm İstanbuldan ikinci el mobilya alımı yapmaktadır ve aynı şekilde tüm İstanbul’a ikinci el mobilya satışı yapmaktadır. Firmamızın düsturu yıllardır güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıdır.

İstanbul genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler, Arnavutköy, Ataşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenyurt, Sancaktepe, Sultangazi, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla, Esenler, Adalar, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Kağıthane, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye, Şişli, Eyüp, Zeytinburnu, Beşiktaş, Beykoz, Kadıköy, Sarıyer, Fatih, Kartal, Bakırköy, Beyoğlu, Çatalca, Silivri, Şile, Üsküdar ilçeleridir.

2inci-el-esya

İstanbul il sınırları içerisinde ikinci el mobilya konusunda uzman olan biz Fetih Spot ailesiyle tanışmanız çok olasıdır.

ikinci-2-el-esya

 

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: