Skip to main content
sultangazi-ikinci-el-esya

Sultangazi İkinci El Eşya

Sultangazi İkinci El Eşya

Sultangazi çok yeni bir ilçedir. Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında Gaziosmanpaşa’ya bağlı 14, Eyüp ve Esenler’e bağlı birer mahallenin katılımıyla kuruldu.

Firmamız Sultangazi de gezici servisleriyle ikinci el eşya alımı yapmaktadır.

İstanbul’un nüfus yoğun bir il olması nedeniyle İstanbul’da bulunan birçok semtte de aynı yoğunluk yaşanmaktadır. Semtlere göre farklılık gösteren nüfus yoğunlukları artsa da az olsa da diğer illere göre daha fazladır. Her semtte neredeyse bir üniversitenin bulunduğu İstanbul’da ikinci el eşyalar da çok kıymetlidir.  Dar gelirli, öğrenci, memur ve emeklilerin genellikle alım yaptığı ikinci el eşya pazarlarında halen kullanılabilir durumda olan ve hatta bazen hiç kullanılmayan eşyaları bile bulabilirsiniz. İkinci el eşya alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur eşyanın kullanılabilir ömrüdür. Elektronik eşyaların ikinci el eşyalarını alırken de garanti süreleri bitmemiş olanları tercih etmenizi tavsiye ederiz.  İkinci el eşyalarda mobilya tercihiniz ise ikinci el eşyayı aldığınız firmadan mobilya ile ilgili herhangi bir hasar olup olmadığı ile ilgili bilgi almanız gerekmektedir.

ikincielesya-alan-yer

İstanbul’un hangi semtinde olduğunuz fark etmez muhakkak ikinci el eşya alan ve satan bir yere rastlayabilirsiniz. Sultangazi ikinci el alan yerler arasında gelmektedir ikinci el eşya alan ve satanlar için Sultangazi ikinci el eşya alan yerler de gezebilir buralardan eşyalarınızı alıp satabilirsiniz. İstanbul’da birçok semtte bulamayacağınız farklı güzel kaliteli ikinci ev eşyaları Sultangazi ikinci el eşya alan yerlerden de ulaşabilirsiniz İstanbul’un büyük bir Metropol olması ve farklı gelir gruplarından insanları bir arada barındırıyor olması ikinci el eşyalar konusunda da çok fazla alternatifin bulunmasına neden olmaktadır. Sultangazi ikinci el eşya alan yerlere bakarak bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Eğer buralarda beğenmediğiniz ürünler olursa diğer semtlerine göz gezdirebilirsiniz. İkinci el eşya alan yerlerin müşterilerine sunduğu hizmetlerde giderek artmaktadır büyük bir pazar haline gelen ikinci el eşyaların alıcılarına ve satıcılarına farklı hizmetlerin sunulması rekabet avantajı sağlamak için gerekmektedir. Bu hizmetlerin başında yerinde teslimat ve fotoğraf yoluyla fiyat alma gelir.

2elesya-spot

İkinci el eşya almak ve satmak istediğinizde İstanbul’da yaşıyorsunuz çok şanslısınız demektir. Bu nedenle ikinci el eşya alım ve satımı işlemlerinizde İstanbul’da herhangi semtten gerçekleştirebilirsiniz. Sultangazi’de ikinci el eşya alan yerlere rastlamanız mümkündür ikinci el eşya konusunda her türlü hizmeti sunan firmalar vardır ve bu konuda kurumsallaşmak adına hizmette sınır tanımamaktadır.

Sultangazi ilçe mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Sultangazi’nin tüm mahalleleri;

50. Yıl · 75. Yıl · Cebeci · Cumhuriyet · Esentepe · Eskihabipler · Gazi · Habibler · İsmetpaşa · Malkoçoğlu · Sultançiftliği · Uğur Mumcu · Yayla · Yunusemre · Zübeydehanım

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: