Skip to main content
ikincielesya

Edirnekapı İkinci El Eşya

Edirnekapı İkinci El Eşya

Edirnekapı İstanbul’un en tanınan semtlerinden biridir. Fatih İlçesi sınırları içerisindedir. İstanbul’un sur kapılarından birini oluşturur. Kanuni Sultan Süleyman’ın kızı Mihrimah Sultan’ın isteğiyle Mimar Sinan tarafından yapılan Mihrimah Sultan Camii burada yer alır.

Edirnekapı ikinci el eşya alanlar için çok fazla seçeneği bir arada bulacağı bir yerdir ancak herkes çok dikkatli olmalıdır. Edirnekapı ikinci el eşya alanlar semtin farklı bölgelerini serpilmiştir Bu nedenle hangi mahallede oturduğunuz fark etmeksizin Edirnekapı içerisinde Fetih Spot’u 0212 441 81 84 numaralı telefondan arayarak bulabilirsiniz.

ikinci-el-klasik-mobilya

Fetih İkinci El Eşya’nın Edirnekapı ikinci el eşya alımı yaptığı yerler son derece nezih ve güzel yerlerdir. İstanbul’un Avrupa yakasında Edirnekapı ikinci el spot eşya alanlar olarak en güvenilir firma konumunda bulunuyoruz.  İkinci el eşya satmak istediğiniz eşyalar için firmamızı arayabilirsiniz. Firma personelleri evinize gelip eşyaları inceledikten sonra politikalar eşliğinde ortak çözümler üretilecektir. İkinci el eşyalarınız için telefonlarınızı sürekli olarak bekliyoruz.

2inci-el-esya

Fetih Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: