Skip to main content
ikincielesya

Yenikapı İkinci El Eşya

istanbul-2el-esyalari

Yenikapı İkinci El Eşya – Fetih İkinci El Eşya

ikinci-el-esya-pazari

            Fetih Spot olarak, Yenikapı ikinci el eşya alımı satımı, ikinci el koltuk takımı, ikinci el çekyat, ikinci el vitrin, ikinci el baza, ikinci el yatak, ikinci el tek kişilik baza ve spot mağaza olarak tüm İstanbul’a  hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır.

FETİH İKİNCİ EL EŞYA – 0212 441 81 84

YENİKAPI İKİNCİ EL EŞYA –  0537 269 05 14

Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız. Fiyat alternatiflerimizle bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Yenikapı ikinci el eşya olarak sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

uskudar-ikinci-el-esya-alanlar

            LED TV alanlar ve TV alanlar arıyorsanız da firmamız bu ihtiyaca en modern hizmetler ile cevap vermektedir. Örnek verecek olursak eşyanızı artık taşıyarak ikinci el eşya alanlar firmalarına götürmek zorunda değilseniz. Yenikapı ikinci el eşya bu duruma son vererek, eşyanızın yerinde incelemesini yapabilmekte; telefon yolu ile destek sunabilmekte ve eğer uygun görürseniz ödemesini de anında yerinde nakit olarak gerçekleştirebilmektedir. Böylelikle eski eşyaları kurtulma derdinin yanı sıra taşıyıp onların zahmetine de girmemeniz işletmemiz ile mümkün kılınmaktadır.

nakliye-hizmeti

İkinci el eşyaları kullanırken yaptığınız alışverişin karı da sizi oldukça mutlu edecektir. İkinci el eşyaların birçoğu çok az kullanılmıştır ve genellikle satışa konu olabilmesi içinde kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bu nedenle eski eşyalar alan ve satan yerler için alım yapılacak eski eşyalar özenle seçilmektedir. Yine aynı firmalar eski eşya satmak konusunda satıcılara birçok kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıkların içerisinde satmak istediğiniz eşyaların fotoğrafları ile fiyat alabilme ve gezici ekipler tarafından teslim alınma gibi kolaylıklar gelmektedir.

spot-beyaz-esya-ikinci-el

 

Yenikapı ikinci el eşya birçok ev eşyasının sıfır fiyatlarının çok pahalı olması ve aldığı göçlerin genellikle dar gelirli insanlardan oluşması alım güçlerinin de düşük olması sonucunu doğurmaktadır. Yenikapıda ikinci el spot eşya alan ki yerler için ikinci el eşya alımları gelişen pazarda arz yaratmak için önem taşımaktadır. Bu açıdan düşünüldüğünde kullanmadan bir köşeye attığınız her türlü buzdolabı, çamaşır makinesi ve mobilyalarınız için alıcı bulmanız oldukça kolaydır.

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: