Skip to main content
ikinciel-istanbul

İstanbulda İkinci El Eşya Alanlar

İstanbulda ikinci el eşya alan yerler arasında olan Fetih İkinci El Eşya’ya hoş geldiniz. İstanbul’un her yerinden eşyalarınız değerinde alınmaktadır. Fetih Spot olarak her zaman değerinde alım ve satım işlemlerinizi sağlıyoruz. Yıllardır güvenle hizmet verdiğimiz İstanbulda siz değerli müşterilerimize de hizmet vermekten onur duyarız.

Bize Güvenebilirsiniz

Ülkemizde artık antikaya ve ikinci el eşyalara olan ilgi had safhaya ulaştı. Bu alanda sektöründe güvenle hizmet veren İstanbulda ikinci el eşya alan yerler çok sınırlı sayıdadır. Fetih Spot olarak daima güveni ve kaliteyi ön plana çıkarmaktayız ve tüm İstanbul’a hizmet vermekteyiz.

ikincielesyalar

İstanbulun Her Yerinden Eşyalarınızı Alıyoruz

Fetih spot olarak İstanbul’un her yerinden ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. Ayağınıza kadar geliyor ve eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Sizleri yormadan ve ikinci el eşyalarınızı satarken zarara uğramamanızı sağlıyoruz.

Alım yaptığımız ilçelerimiz;

Arnavutköy, Ataşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenyurt, Sancaktepe, Sultangazi, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla, Esenler, Adalar, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Kağıthane, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye, Şişli, Eyüp, Zeytinburnu, Beşiktaş, Beykoz, Kadıköy, Sarıyer, Fatih, Kartal, Bakırköy, Beyoğlu, Çatalca, Silivri, Şile, Üsküdar ilçeleridir.

ikiciel-esya-istanbul-ilceleri

İkinci el eşyalarınızı satarken zarar etmemek için kesinlikle bizimle iletişime geçin.

Bizi aramaktan çekinmeyin;

0212 441 81 84 Fetih İkinci El Eşya

0537 269 05 14 Whatsapp ve Mobil

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: