Skip to main content
ikincielesya

Yenibosna İkinci El Eşya

istanbul-2el-esyalari

Yenibosna İkinci El Eşya – Fetih İkinci El Eşya : 0212 441 81 84

Yenibosna bölgesinde satmak istediğiniz her türlü ikinci el spot eşyalarınızı hemen mevcut piyasanın en fazla fiyatlarına adresinizden nakit bedel ödeyerek alıyoruz. Yenibosnada İkinci El Eşya Alanlar olarak yıllardır hizmet veriyor. Yenibosna 2.El Eşya Alan Yerler olarak ikinci el eski eşyalarınızı değerlendirmek için hemen iletişim araçlarımız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ikinci-el-esya-pazari

            İkinci el eşya almak istiyorsanız bize hemen iletişim araçlarından ulaşabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin, bizi arayın.

Soğanlı İkinci El Eşya

Fetih İkinci El Eşya

Telefon : 0212 441 81 84

Whatsapp : 0537 269 05 14

fetih-ikinci-el

Yenibosna İkinci El Eşya ile firmamız olan Fetih 2. El Eşya ile tüm sıkıntılar artık son buluyor. Diğer pek çok ikinci el eşya alanlar içerisinde en iyi fiyatlandırma ile karşınıza çıkan Yenibosna İkinci El Eşya eşyanızın gerçekten değerini hesaplayıp size ödemesini nakit olarak anında yapan nadir kullanılmış eşya alanlardan birisidir.

İSTANBUL İKİNCİ EL EŞYA ŞUBELERİMİZDEN YENİBOSNA

uskudar-ikinci-el-esya-alanlar

Yeni eski her türlü mobilya ve elektrikli ev aletleriniz değerinde alınır satılır. Konusunda uzman personelimiz ve araçlarımızla satmak istediğiniz ürünlerinizi kapınızdan teslim alıyor ve yine satın aldığınız ürünlerinizi de kapınıza kadar teslim edip montajını ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Yenibosna Fetih İkinci El Eşya

*0212 441 81 84*

nakliye-hizmeti

Yenibosna ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı bizden giderebilirsiniz. Çamaşır makineniz bozuldu ve eskisi gibi çamaşırlarınızı güzel yıkamıyor mu? Dert etmeyin bize gelin ikinci el çamaşır makinesine anında sahip olun çamaşırlarınız eskisinden güzel yıkansın. Sıfırına para vermek yerine sıfır kalitesinde masrafsız az kullanılmış 2. El çamaşır makinesi için bizi arayabilirsiniz.

spot-beyaz-esya-ikinci-el

            Yenibosna İkinci El Eşya  olarak hem eşyalarınızı satın alıyoruz hemde satın aldığımız eşyaları ikinci el ev eşyası satın almak isteyen müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu hizmeti yıllardır. Güvenle ve istikrarla yapıyoruz.

ikinciel-istanbul

Fetih Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

 Yenibosna İkinci El Eşya 7 / 24 sizlere hizmet vermek için açık olup her zaman telefon veya mağaza ziyareti ile ihtiyacınızı giderebilmenizi, sorularınızın cevaplanmasını sağlamaktadır.

Yenibosna Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Eşyalarınızın fotolarını Whatsapp ile göndermeniz yeterlidir. Değerli ziyaretçilerimize mobilyalarınızı alabileceğimiz fiyatları söylüyoruz. Anlaşırsak hemen ödemenizi yapıyoruz.

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: