Skip to main content

Bostancı İkinci El Eşya

Bostancı İkinci El Eşya

Bostancı İkinci El Eşya merkezi Kadıköy ilçesinde Bostancı semtinde bulunur. Bostancı İstanbulun Anadolu yakasındadır. Çok güzel bir semttir. Bostancı, İstanbul’da, Kadıköy ilçesine bağlı mahalle. Kadıköy’ün doğu ucunda yer alan Bostancı, sahilden D-100 Karayolu’na doğru yaklaşık 2 kilometre boyunca uzanır. Batıda Suadiye ve Kozyatağı, kuzeyde Ataşehir’e bağlı İçerenköy ve doğuda Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe ile komşudur. Nüfusu 40 bine yakındır. Gündüz sessiz, sakin, huzur dolu olan bir semttir. Bostancı Anadolu yakasının en güzel yerlerindendir.

Bostancı İkinci El Eşya

ikincielesya-alan-yer

Bostancı İkinci el eşya firmaları denildiği zaman akla genellikle Fetih Spot gelir ki ve kullanılmış olan ürünler gelmektedir. Ancak birçok eşya hiç kullanılmadan ikinci el eşya adını alır. Bunlar genelde spot mağazaları üzerinden satışa sunulur. Spot eşya ikinci el fiyatıyla yani mağaza fiyatlarına kıyasla daha düşük fiyatlarla sayışa sunulur.

 Bostancı Fetih 2. El Eşya : 0212 441 81 84mobilya-ikinci-el

2.EL EŞYA WHATSAPP HATTI 0537 269 05 14

Bostancı şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

BOSTANCI FETİH İKİNCİ EL EŞYA – 0212 441 81 84

2el-esya-istanbul

En iyi hizmeti en uygun fiyata sunma hedefi ile yola çıkan Bostancı İkinci El Eşya yıllardan beri bu ilkesi ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmakta, ikinci el eşya alımları ile ihtiyaç duyan kişilerin bunları uygun fiyatlara satın almasına aracılık görevi görmesi uzun süredir sürmektedir. Bunu deneyimleyip sizlerin de hayatınızda devamlılık kazanacağı ve ekonomik olarak hayatınızın her anında ihtiyaç duyduğunuz eşyayı uygun fiyata alabileceğiniz bir firma edinmenizi Bostancı İkinci El Eşya ile sağlayabilirsiniz. Hemen ziyaret ederek deneyimli kadromuz ile eşya ihtiyacınızı en iyi ve hesaplı şekilde gidermeye başlayıp, etrafınızda ki tüm insanlara da önermeye başlayacağınıza emin olabilirsiniz.

2inci-el-esya

Fetih Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Bostancıda 2.el eşya arıyorsanız en doğru adres Fetih İkinci El Eşyadır. Profesyonel işlem için bize istediğiniz iletişim aracından 7/24 ulaşabilirsiniz.
istanbul-2el-esyalari
İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: