Skip to main content
ikincielesya

Kocasinan İkinci El Eşya

Kocasinan İkinci El Eşya

Kocasinan 2. El Eşya için eşya satmak istediğinizde  ve bu isteğinize göre yapılan araştırmalar sayesinde fiyat seçeneği belirlenmektedir. İkinci el ürün seçeneklerini satmak istediğinizde yapacağınız görüşmeler sayesinde ikinci el eşya alım satım işlemi yapan firma veya dükkanlar ile anlaşarak satış işlemlerinin kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

2elesya-spot

Kocasinan İkinci El Eşya

2.EL EŞYA WHATSAPP HATTI 0537 269 05 14

FETİH İKİNCİ EL EŞYA – 0212 441 81 84

İkinci el eşya almak konusunda kararsızlık yaşıyor ve birçok semtte istediğiniz eşyayı bulamıyorsanız, Bahçelievler ikinci el eşya alan yerlere bakabilir ve istediğiniz ikinci el eşya bulma şansını yakalayabilirsiniz. Kocasinan ikinci el eşya alan yerler ikinci el eşya alımlarında birçok noktaya dikkat etmekte ve müşterilerinin sorun yaşamalarının önüne geçmeyi istemektedirler.

fetih-ikinciel-spot

Eşya konusunda birden fazla alternatifi bir arada bulabileceğiniz Kocasinan ikinci el eşya alan yerler de muhakkak zaman geçirmeli ve istediğiniz eşyayı aramalısınız. Elinizde fazlalık olduğunu düşündüğünüz ve hala kullanılabilir durumda olan eşyalarınız üzerinden de maddi kazanç elde edebilirsiniz.

nakliyat-hizmeti

Hizmet verdiğimiz diğer Bahçelievler mahalleleri;

Cumhuriyet · Çobançeşme · Fevzi Çakmak · Hürriyet · B.Evler Merkez · Siyavuşpaşa · Soğanlı · Şirinevler · Yenibosna · Zafer , Camlıkahve · Çalışlar · Haznedar · Kuleli · Merter · Ömür · Talatpaşa · Üçevler · Ünverdi · Yayla

Fetih Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: