Skip to main content
basaksehir-2el-esya

Başakşehir İkinci El Eşya

Başakşehir’in İstanbul’un en yeni ilçelerindendir ve çok çok hızlı gelişmektedir. Başak şehir önümüzdeki yıllarda çok daha büyüyecektir zira bu şimdiden bellidir.

Başakşehir’de oturup Başakşehir ikinci el eşya alanlar arasında yerini bulan birçok farklı insan suretine rastlamak mümkündür. İkinci el eşya denildiği zaman akla gelen ön yargıların yıkıldığı günümüzde bu pazarlar giderek kıymetini arttırmaktadır. Bu nedenle İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Başakşehir ilçesi de ikinci el eşya alanların çok fazla bulunduğu bir yerdir ve içinde bulunan üniversitenin de etkisiyle öğrencilerin genellikle alımlarda bulunduğu Başakşehir ikinci eşya alanlar arasında olduğu bu semtte ikinci el eşya ya ulaşmak tahminizden daha kolaydır.

ikinci-2-el-esya

Başakşehir İkinci El Eşya Alan Fetih Spot

İkinci el eşyalarda istenilen fiyat aralığında eşya bulmanız mümkündür. Bu nedenle her bütçenin alışverişlerinde öncelik verdiği yerler artık ikinci el eşya pazarlarıdır.

istanbul-2el-esyalari

Başakşehir’de ikinci el eşya alımı sağlanan mahalleler;

Altınşehir · Bahçeşehir 1. Kısım · Bahçeşehir 2. Kısım · Başak · Başakşehir · Güvercintepe · Kayabaşı · Şahintepe · Şamlar · Ziya Gökalp , Ayazma · Boğazköy · Hoşdere · Ispartakule · Metrokent · Onurkent

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: