Skip to main content
gaziosmanpasa-ikincil-esya

Gaziosmanpaşa İkinci El Eşya

Gaziosmanpaşa İkinci El Eşya

Gaziosmanpaşa ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

2elesya-spot

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

İkinci el eşyalar, satın alanlar arasında genellikle üniversite öğrencileri, bekarları memurlar ve yeni evliler ve dar gelirli bireyler bulunmaktadır. Sıfır eşya alma maliyetini kaldıramayacak olan herkesin tercih edebileceği ikinci el eşyalar genellikle zor durumlarda kalındığı zaman mükemmel bir çözüm haline gelmiştir. Ucuz ve sağlam olan bu eşyalar ile ihtiyacın karşılanması ve evin temel ihtiyaçlarının ötelenmemesi oldukça mantıklı ve zekice bir çözümdür. İkinci el eşyaları almak kadar satmak da akıllı bir alışveriştir. Kullanılmayan ve artık ihtiyaç duymadığınız ürünleri ikinci el eşyalar alan yerlere satabilir ve boşta duran eşyalarınız üzerinden belirli miktarlarda kazançlar sağlayabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra evinizi kullanılmayan eşyaların sıkıcı görünümünden kurtarabilirsiniz. İkinci el eşyaların alımının satımın ve kullanılmasının yaygınlaşması alıcı ve satıcı açısından karlı alışverişin oluşmasını sağlamıştır. Bu nedenle yapacağınız alışverişlerde size kazanç ve sağlıcakla kullanmayı dileriz.

Gaziosmanpaşa şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Gaziosmanpaşa mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Gaziosmanpaşa mahalleleri;

Bağlarbaşı Barbaros Hayrettin Paşa Fevzi Çakmak Hürriyet Karadeniz Karayolları Karlıtepe Kâzım Karabekir Merkez Mevlana Pazariçi Sarıgöl Şemsipaşa Yenidoğan Yenimahalle Yıldıztabya

gaziosmanpasa-ikincil-esya

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: