Skip to main content
maltepe-ikinci-el-esya

Maltepe İkinci El Eşya

Maltepe İkinci El Eşya

Fetih Spot olarak Maltepe ikinci el eşya alan yerler olarak satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınıza talibiz. Tüm İstanbul’a hizmet veren ekibimiz bir telefon kadar uzağınızdadır.

Maltepe ilçesi, İstanbul Anadolu Yakası hizmet bölgelerimizden birisidir. Tüm mahallerinde gezici servislerimiz bulunmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızdayız. İstanbul’da ikinci el eşya alan yerler dendiğinde ilk akla gelen firmalardan olduğumuz için Maltepe’de de ilk akla gelen firma Fetih Spot’tur.

ikinciel-esya-istanbul-esya

Maltepe ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Maltepe ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Maltepe ikinci el eşya Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Maltepe şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Maltepe’nin her mahallesinden ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz, bize ulaşın: 0537 269 05 14

2inci-el-esya

Maltepe mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Maltepe mahalleleri;

Altay çeşme Mahallesi , Altıntepe Mahallesi , Aydınevler Mahallesi , Bağlarbaşı Mahallesi , Başıbüyük Mahallesi , Büyükbakkalköy Mahallesi , Cevizli Mahallesi , Çınar Mahallesi , Esenkent Mahallesi , Feyzullah Mahallesi , Fındıklı Mahallesi , Girne Mahallesi , Gülensu Mahallesi , Gülsuyu Mahallesi , İdealtepe Mahallesi , Küçükyalı Mahallesi , Yalı Mahallesi , Zümrütevler Mahallesi

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: