Skip to main content
ikincielesya

Kayabaşı İkinci El Eşya

Kayabaşı İkinci El Eşya

 

Kayabaşı, Başakşehir gibi İstanbulun en yeni ilçelerindenbirisine bağlı çok büyük bir semt, mahalledir. Kayabaşı özellikle devlet desteğiyle TOKİ ile büyümüştür. İlk yapıldığı yıllarda son derece uzak olmasına rağmen artık gelişmişlik düzeyiyle git gide merkeze yakın hale gelmiştir.

Kayabaşının bağlı olduğu Başakşehir, İstanbul’un çok güzel bir ilçesidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe yapılmıştır. Başakşehir, kuzeyde Arnavutköy, kuzeydoğuda Sultangazi ve Eyüpsultan, doğuda Esenler, güneyde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar ile batıda Esenyurt ilçeleriyle çevrilidir.

2el-esya-istanbul

Kayabaşı ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Kayabaşı ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

ikincielesya-alan-yerler

Kayabaşı İkinci El Eşya Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Kayabaşındaki Fetih Spot ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

2inci-el-esya

           Kayabaşı İkinci El Eşya 7 / 24 sizlere hizmet vermek için açık olup her zaman telefon veya mağaza ziyareti ile ihtiyacınızı giderebilmenizi, sorularınızın cevaplanmasını sağlamaktadır.

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: