Skip to main content
kadikoy-ikinci-el-esya

Kadıköy İkinci El Eşya

Kadıköy İkinci El Eşya

Kadıköy ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

ikinci-el-esya-alanlar

Kadıköy ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Kadıköy şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

2el-esya-istanbul

İkinci el eşyaların revaçta olduğu son günlerde kullanışlı ve daha ucuz ürünler ile yapılan alışverişler daha akıllıca olmaktadır. Ekonomik olarak zorluk yaşayan dar gelirli bireylerin evlerinde doğan ihtiyaçlarını karşılamanın en akıllı yolu olan ikinci eşyaların alım satımıdır. Kullanmadığınız eşyaları değerlendirmek aynı zamanda bir maddi kazanç elde etmek istiyorsanız ikinci el eşyalar alım satımı yapan herhangi bir firma ile anlaşabilir ve bu dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kullanılmayan eşyalarınız bir başkasının almayı arzu ettiği bir ürün olabilir. Daha düşük bütçesi olan dar gelirli kimseler için alma ve tercih etme imkânlarını arttırmak için elinizde bulunan ve kullanılmayan eşyalarını değerinden satabilir bu şekilde kazanç sağlayabilir ve evinizde kendiniz için daha fazla yer açabilirsiniz.

Kadıköy mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Kadıköy mahalleleri;

19 Mayıs Mah, İçerenköy Mah, Acıbadem Mah, Bostancı Mah, Caddebostan Mah, Caferağa Mah, Dumlupınar Mah, Eğitim Mah, Erenköy Mah, Fenerbahçe Mah, Feneryolu Mah, Fikirtepe Mah, Göztepe Mah, Hasanpaşa Mah, Koşuyolu Mah, Kozyatağı Mah, Merdivenköy Mah, Osmanağa Mah, Rasimpaşa Mah, Sahrayı Cedit Mah, Suadiye Mah, Zühtüpaşa Mah.

kadikoy-ikinci-el-esya

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: