Skip to main content
ikincielesya

Libadiye İkinci El Eşya

Libadiye İkinci El Eşya

Libadiye İkinci El Eşya merkezi Anadolu yakasındadır ve Libadiye caddesinde bulunur. Libadiye oldukça güzel bir bölgedir. Kısıklı, Üsküdar, Ümraniye, Göztepe tarafından kolayca ulaşılır. Libadiye son yıllarda hızla gelişmiştir.

Libadiye, EMAAR Alışveriş Merkezine yani AVM’ye de son derece yakındır. Bu güzel konumda olan bu bölgede Fetih İkinci El Eşya yıllardır son derece kaliteli iş yapmaktadır.

ikincielesya-alan-yer

Libadiye İkinci el eşya firmaları denildiği zaman akla genellikle Fetih Spot gelir ki ve kullanılmış olan ürünler gelmektedir. Ancak birçok eşya hiç kullanılmadan ikinci el eşya adını alır. Bunlar genelde spot mağazaları üzerinden satışa sunulur. Spot eşya ikinci el fiyatıyla yani mağaza fiyatlarına kıyasla daha düşük fiyatlarla sayışa sunulur.

Bunun nedeni ise büyük mağazalara sunulan yıllık satış kotalarıdır. Fetih 2. El Eşya : 0212 441 81 84mobilya-ikinci-el

2.EL EŞYA WHATSAPP HATTI 0537 269 05 14

Libadiye ikinci el eşya almak istiyorsanız ve ya eski eşyanızı satmak istiyorsanız bizim hemen arayın. Libadiye İstanbul Anadolu yakasının lüks semtlerinden caddelerinde olduğu için eşya taleni daima olmaktadır.

Libadiyede 2. el eşya almak veya satmak isteyenler Fetih İkinci El Eşya ile irtibata geçtiğinde ödemelerini nakit alırken almak isteyenler de en güzel eşyaları sorunsuz ve en uygun fiyatlarla alır.

LİBADİYE FETİH İKİNCİ EL EŞYA – 0212 441 81 84

2el-esya-istanbul

İkinci el eşya alan Libadiye’de birçok firmaya rastlamanız mümkündür. Büyük bir pazar haline gelen İkinci el eşya alan Libadiyede bu tarz işletmeler genellikle satanlara da birçok hizmeti beraberinde sunmaktadır.

Libadiye İkinci El Eşya

0537 269 05 14

2inci-el-esya

Fetih Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

ikinci-el-esya-pazari

Libadiye İkinci El Eşya arıyorsanız en doğru adres Fetih İkinci El Eşyadır. Profesyonel işlem için bize istediğiniz iletişim aracından 7/24 ulaşabilirsiniz.
istanbul-2el-esyalari
İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: