Skip to main content
esenyurt-ikinci-el-esya

Esenyurt İkinci El Eşya

Esenyurt İkinci El Eşya

Esenyurt ikinci el eşya alan yerlerden Fetih Spot olarak bizler sizlere güven aşılamak adına her zaman en uygun fiyatları vermeye çalışıyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el eşyaları değerinde satın alıyoruz. Sizleri hiç yormadan nakliyesini ücretsiz sağlıyoruz.

Esenyurt bölgesinde bulunan ikinci el eşya uzmanı personelimiz sizlerin bir telefon kadar uzağınızda yer almaktadır. Fetih Spot, tüm İstanbul’a hizmet veren köklü bir firmadır.

ikinciel-istanbul-esyalar

Esenyurt ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Esenyurt ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

ikinciel-istanbul

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Esenyurt şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Esenyurt mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Esenyurt mahalleleri;

Akçaburgaz · Ardıçlı · Atatürk · Cumhuriyet · Esenkent · Fatih · Güzelyurt (Haramidere) · İncirtepe · İnönü · İstiklal · Mehterçeşme · Merkez · Namık Kemal · Örnek · Pınar · Sanayi · Saadetdere · Talatpaşa · Yenikent · Yeşilkent

ikinci-el-esya-pazari

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: