Skip to main content
kartal-ikinci-el-esya

Kartal İkinci El Eşya

Kartal İkinci El Eşya

Kartal, İstanbul’un en büyük ve nüfusu en geniş olan yerlerden bir tanesidir ve çok kalabalıktır. Kartal’a bağlı Aydos Tepesi’nin adı Bizans döneminde “Aetos” idi. Aetos Yunanca’da “Kartal” anlamına gelir ve semt günümüzdeki ismini buradan almıştır.

Kartal ikinci el eşya dükkanları çoktur lakin bu bölgede hizmet veren Fetih Spot olarak bizler diğerlerinde kalitemizle ayrılırız.  İkinci el eşyaları sadece ikinci el eşya olarak görmemek lazım zira spot ürünler de bu kategoride değerlendiriliyor.

Kartal ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Kartal ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

ikincielbeyazesya

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Kartal şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Kartal mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Kartal mahalleleri;

Aydos, Dragos, Yakacık, Atalar · Cevizli · Cumhuriyet · Çavuşoğlu · Esentepe · Gümüşpınar · Hürriyet · Karlıktepe · Kordonboyu · Orhantepe · Ortamahalle Petrol-İş · Soğanlık · Topselvi · Uğur Mumcu · Yakacık Çarşı · Yakacık Yeni · Yalı · Yukarımahalle · Yunus Mahallesi

ikinci-el-esya-pazari

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: