Skip to main content
atasehir-ikinci-el-esya

Ataşehir İkinci El Eşya

İkinci el eşya pazarının bu kadar çok rağbet görmesinin en başında insanların sürekli evlerinde değişiklik yapması gelmektedir. Yeni eşyalara olan tutkular sayesinde eskimesine fırsat olmadan değiştirilen halen kullanılabilir durumda olan hatta yıpranmamış olan eşyaların ikinci el eşya adını almalarına sebep olmaktadır. Ataşehir gibi göçün fazla olduğu ve sürekli yeni kişilerin geldiği Ataşehir’de ikinci el eşya alanların sayısı gittikçe artmaktadır. İkinci el eşyalar akla geldiği gibi yıpranmış veya kullanılmaz halde değillerdir. Genellikleri eski sahiplerinin yerine yenisini alması ile eski adı almıştır. Bu ise ikinci el eşya alıcısı için olumlu bir gelişmedir. Ataşehir’de ikinci el eşya alanlar alternatifin çok olması ile de evlerine ucuza istedikleri şekilde rahatlıkla düzebilmektedir. Ev eşyası olarak aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı Ataşehirde ikinci eşya alanlarda bulabilirsiniz. Ataşehir içinde yaşayan ve elindeki kullanmadıkları eşyalarını elinden çıkarmak isteyenler içinde büyük bir avantaj olan Ataşehir’de ikinci el eşya alanla ile irtibata geçmek teknoloji ile çok daha kolay bir hal almıştır. İstediğiniz eşyanın değeri üzerinden satılması Ataşehirde ikinci el eşya alanların sayısının tahmininizden fazla olması nedeniyle oldukça kolaydır. Bunun en önemli göstergesi sahibinden direk satışın mümkün olduğu siteler aracılığı ile de bu satışların kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olmasıdır.

ikinciel-istanbul

Ataşehirle ilgili tarihlenebilen ilk yerleşim 14. yüzyılda kurulmuştur. 1331’de Orhan Gazi, Kartal-Cevizli’de Bizans İmparatoru III. Andronikos’u yenerek Üsküdar’a doğru ilerlerken komutanlarından Konur Alp de derviş yoldaşları ile birlikte Kayış Dağı’nın batı eteklerini ve bugünkü İçerenköy bölgesini fethetmişti. Konur Alp’in savaşçı dervişlerinden olan Geyikli Baba’nın müritlerinden Gözcü Baba, Eren Baba, Kartal Baba, Ali Gazi, Sarı Gazi gibi erenlerin öncülüğünde bölgeye gelenler, başta Merdivenköy olmak üzere İçerenköy-Göztepe yöresinde iskân edildiler.

istanbul-2el-esyalari

Ataşehir ikinci el eşya alanlar ve bu ilçede ikinci el eşya satanlar her zaman bize ulaşabilirsiniz. Ataşehir şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Ataşehir ikinci el eşya alan yerler, Ataşehir’de ikinci el eşya alımı yaptığımız mahalleler aşağıdadır.

Aşık Veysel · Atatürk · Barbaros · Esatpaşa · Ferhatpaşa · Fetih · İçerenköy · İnönü · Kayışdağı · Küçükbakkalköy · Mevlana · Mimarsinan · Mustafa Kemal · Örnek · Yeniçamlıca · Yenisahra · Yenişehir

ikincielbeyazesya

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: