Skip to main content
gungoren-ikinci-el-esya-alanlar

Güngören İkinci El Eşya

Güngören İkinci El Eşya

Güngören, İstanbul’un bir ilçesidir. İlin batı yarısında Çatalca Yarımadası’nda yer alır; İstanbul’un 7 km kare alanı ile yüzölçümü bakımından en küçük ilçesidir. 3 Haziran 1992’de ilçe olan Güngören, doğuda Zeytinburnu, Esenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler ilçelerine komşudur. 11 mahalleden oluşan ilçeye bağlı kırsal yerleşme yoktur

Güngören ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Güngören ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Güngören şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

mobilya-ikinci-el

Genellikle bekârlar ve öğrenciler tarafından tercih edilen ikinci el eşyalar sanıldığı kadar kullanılmaz durumda da değillerdir üstelik. Yapmanız gereken bu ikinci el eşyaları güvenle alabileceğiniz bir firma bulmak alımı gerçekleştirmek hepsi bu kadar basit. Maddi olarak da sıfır eşyalara kıyasla oldukça ucuz olan bu eşyaların kullanımları ve ucuz olması sizi ve bütçenizi de oldukça rahatlatacaktır. İkinci el eşya olarak sadece aklınıza mobilya, elektronik eşya ve beyaz eşyalar geldiğinin farkındayız. Bilmeniz gereken bir şey daha var ki oda artık birçok ulanılabilir durumdaki giyim eşyası ve aksesuarlara ait ikinci el eşya pazarında bulunmaktadır. Bu kıyafetleri de alabilir ve hatta dünyaca ünlü markalara ait ikinci el giyim eşyalarını da çok daha ucuz fiyatlar karşılığında elde edebilirsiniz.

ikinciel-esya-istanbul-esya

İkinci el eşyaları kullanırken yaptığınız alışverişin karı da sizi oldukça mutlu edecektir. İkinci el eşyaların birçoğu çok az kullanılmıştır ve genellikle satışa konu olabilmesi içinde kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bu nedenle eski eşyalar alan ve satan yerler için alım yapılacak eski eşyalar özenle seçilmektedir. Yine aynı firmalar eski eşya satmak konusunda satıcılara birçok kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıkların içerisinde satmak istediğiniz eşyaların fotoğrafları ile fiyat alabilme ve gezici ekipler tarafından teslim alınma gibi kolaylıklar gelmektedir.

Güngören mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Güngören mahalleleri;

Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Merkez, Sanayi, Tozkoparan, Merter

gungoren-ikinci-el-esya-alanlar

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: