Skip to main content
ikincielesya

Kaynarca İkinci El Eşya

Kaynarca İkinci El Eşya

Kaynarca ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Kaynarca ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Pendik Kaynarca ikinci el eşya Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

ikincielesya-alan-yer

Pendik şubemizdeki Kaynarca ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

pendik-ikinci-el-esyaci

Sadece klasik eşya almıyoruz. Tüm teknolojik ürünlerinizi de alıyoruz. Yeni nesil artık elektronik ve teknoloji ile büyüyor. Artık elektronik eşyalar her anımızda ve yaşamımızda bizimle beraberdir. Her gün yenilenen teknolojik ürünlerini takibini yapmakta da zorlanıyoruz.

Günün her saati bizi arayarak ikinci el eşya alım ve satım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bulgurlu 2. el eşyalarınızın değerini iletişim alternatiflerimizden herhangi biriyle irtibata geçip eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz durumunda hemen eşyalarınızın fiyatlarını sunuyoruz.

KAYNARCA 2.EL EŞYA MERKEZİ

Kaynarca dışında Pendik’nin her mahallesinden ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz, bize ulaşın: 0537 269 05 14

Dolayoba, Ahmet Yesevi · Bahçelievler · Ballıca · Batı · Çamçeşme · Çamlık · Çınardere · Doğu · Dumlupınar · Emirli · Ertuğrulgazi · Esenler · Esenyalı · Fatih · Fevzi Çakmak · Göçbeyli · Güllübağlar · Güzelyalı · Harmandere · Kavakpınar · Kaynarca · Kurna · Kurtdoğmuş · Kurtköy · Orhangazi · Orta · Ramazanoğlu · Sanayi · Sapanbağları · Sülüntepe · Şeyhli · Velibaba · Yayalar · Yenimahalle · Yenişehir · Yeşilbağlar

pendik-ikinci-el-esya

Kaynarca İkinci El Eşya 7 / 24 sizlere hizmet vermek için açık olup her zaman telefon veya mağaza ziyareti ile ihtiyacınızı giderebilmenizi, sorularınızın cevaplanmasını sağlamaktadır. Bu sayede ikini el beyaz eşya alan yerler, LED TV alanlar spot eşya alan yer olan Kaynarca İkinci El Eşya sizlerden ikinci el eşyalarınızı elinizden çıkartmak istediğiniz an cevaben karşınıza çıkmakta olan kaliteli hizmet ilk adresidir. Kaynarca İkinci El Eşya ile kullanılmış eşya alan yerler arasında ki kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışının yan sıra ürün zenginliğinde uçurum farkını görebilirsiniz.

X Kaynarca İkinci El Eşya – Fetih Spot

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: