Skip to main content
beylikduzu-2-el-esya

Beylikdüzü İkinci El Eşya

İstanbul’un gelişmekte olan ve planlı yapılaşmanın en güzel örneklerinde Beylikdüzü ilçesinde bulunan Ambarlı Limanı dünyada en büyük 50 konteynır liman içerisinde yer almaktadır. Ambarlı Limanı aynı zamanda ilçeye sanayi ve ticari açıdan katkı sağlamaktadır. Beylikdüzü ilçesinin ekonomisi genel olarak sanayi ve ticarete dayalı olarak gelişmektedir. İlçede Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi çatısı altında farklı sanayi siteleri de bulunmaktadır aynı zamanda Beylikdüzü’nün Beykent bölgesinde Arçelik fabrikası da bulunmaktadır. Metrobüs hattında yirmi dört saat hizmet vermesi ile İstanbul’un gözde yerleşim merkezleri arasına girmiştir. İstanbul’un her kesiminden talep gören bu ilçe giderek gelişmektedir.

ikinci-2-el-esya

Tüm bu gelişmeler ikinci el eşya alanlar Beylikdüzü‘nde artışa neden olmaktadır. İlçede bulunan büyük sanayi bölgeleri liman ve balıkçılık tesisi ile birçok dar gelirlinin de yaşadığı ama nezih olma yapısını yitirmeyen bu semtin İstanbul içindeki talebi artmaktadır. İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Beylikdüzü’de göç alarak büyümeye devam etmektedir. İkinci el eşya alanlar Beylikdüzü‘nde genellikle beyaz eşyaları tercih etmektedir. Mobilya gibi eşyalar da talep görmektedir, ikinci el eşya almak için Beylikdüzü’nü tercih edenler de bulunmaktadır. İkinci el eşya alanlar Beylikdüzü‘nde göç ile çoğalmıştır ekonomik verilerin kişi başına düşen geliri arttırdığını göstermesine rağmen değişmeyen bütçelerde her zaman yeni eşya almak sıkıntıdır. Bu nedenle ikinci el eşya pazarı talep görmeye devam etmektedir ikinci el eşya alanlar Beylikdüzü’nde de diğer ilçelerde olduğu gibi dar gelirli, memur, emekli ya da işçilerdir gelir. Geliri belli olan ve hayat standartlarına göre çok fazla değişim gösteremeyen bu kesim ev yenileme ya da modaya uyma gibi bir lüks’e sahip değildir. Bu nedenle ikinci el eşya alanlar Beylikdüzü‘nde diğer ilçelerle aynı seviyede kıymet görmektedir.

ikincielesya-alan-yerler

Beylikdüzü İkinci El Eşya

İkinci el eşya pazarlarının giderek artması ve ikinci el eşyaların sıfırları gibi rağbet görmesi. İkinci el eşya alanlar Beylikdüzü’nde yapılanması ile daha fazla talep görür olmuştur. ikinci el eşyalar içerisinde aradığınız standartlarda bir ürünü rastlamanız oldukça normal bir durumdur. Bu nedenle alışverişlerinizde daha uygun harcamalar yapmak istiyorsanız ikinci el eşya pazarına muhakkak uğrayın.

Beylikdüzü’nün tüm mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

Beylikdüzünde hizmet verdiğimiz mahallerler;

Adnan Kahveci · Barış · Büyükşehir · Cumhuriyet · Dereağzı · Gürpınar · Kavaklı · Marmara · Sahil · Yakuplu

 

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: