Skip to main content
ikincielesya

Ünverdi İkinci El Eşya

Ünverdi İkinci El Eşya

ikinciel-istanbul

Ünverdi İkinci El Eşya için ikinci el eşya alım satım işletmeleri arasında ikinci el eşya alan dükkanlar arasında çok kaliteli hizmet verir. Üniverdi İkinci El Eşya kullanılmış eşyalarınızı en iyi fiyatlardan sizlerden almaktadır. Bizi hemen 0212 441 81 84 numaralı telefondan arayabilirsiniz. İkinci el eşya satan yerler, ikinci el beyaz eşya alım satım yapan yerler içinde arayış içindeyseniz bizi arayın.

Ünverdi kinci El Eşya – FETİH İKİNCİ EL EŞYA – 0212 441 81 84

İkinci el eşya satanlar için firmamız iyi imkanlar sunuyor. İkinci el eşya alanlar arasında en güvenilir ve hızlı hizmet veren işletmemize whatsapp ve mobil telefondan ulaşabilirsiniz. İkinci eş eşya telefon numarası 0212 441 81 84

numarası ile 7/24 size özel sizin ürününüzün resimlerini görerek veya yerinizde ürününüzü görerek değerinde fiyatını sunup nakit ödemesini yapıyor. internette ikinci el satış uygulamaları bir çok kesinti ve komisyon ödemenize gerek kalmıyor.Son günlerde sıkça reklam yapan ve yeni çıkan letgo ikinci el eşya, dekopasaj ikinci el eşya, sahibincen ikinci el eşya vb web siteleri ile online ikinci el eşyalarınızı satmak ilk günkü heyecanını yitirdi. 3 taraflı alım satım karmaşasına ve aylarca beklemenize gerek kalmadan 1 telefon ile istanbulikincielesya.com kapınızda.

İster alın, İster satın bize hemen Whatsapp ile ulaşın. Ünverdi 2.EL EŞYA WHATSAPP HATTI 0537 269 05 14

Fetih spot olarak İstanbul’un her ilçesinden ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. Ayağınıza kadar geliyor ve eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Sizleri yormadan ve ikinci el eşyalarınızı satarken zarara uğramamanızı sağlıyoruz. Fetih spot olarak İstanbul’un her yerinden ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. Ayağınıza kadar geliyor ve eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Sizleri yormadan ve ikinci el eşyalarınızı satarken zarara uğramamanızı sağlıyoruz.

nakliyat-hizmeti

            İstanbul genelin de satmak istediğiniz tüm mobilyalarınızın değerlerini öğrenmek için iletişim kısmından herhangi biriyle irtibata geçiniz. İkinci el mobilyalarınızın fotoğraflarını whatsapp veya mail yolu ile göndererek maksimum 10 dakika içinde fiyat alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz fiyatı kabul etmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte adresinize araç gönderiyoruz. Mobilyalarınız yerinde incelendikten sonra ödemenizi nakit yapıyor ve taşıma işlemine başlıyoruz.

İkinci El Eşya Whatsapp İletişim : 0537 269 05 14  – Çalışma Saatlerimiz : 7/24

Ünverdi 2. El Eşya Merkezi – Fetih Spot – 0212 441 81 84

Maddi durumunuz iyi değilse bile evinize, kendinize eşya almak artık daha kolay. Gelişen olaylar, kalite ve ürün satış sonrası hizmetlerle artık siz de huzurlu bir hayat geçirirsiniz. Spot eşya alan yerler ve bu işi yapanlar artık size çok daha yakın. Biz de insanlara en iyisini sunabilmek için net üzerinden ikinci el eşya ürünlerimizi satışa vermekteyiz. Üstelik kredi kartına taksit seçeneği ve ücretsiz nakliye hizmetimizle birliktedir.

spot-beyaz-esya-ikinci-el

           Ünverdi İkinci El Eşya 7 / 24 sizlere hizmet vermek için açık olup her zaman telefon veya mağaza ziyareti ile ihtiyacınızı giderebilmenizi, sorularınızın cevaplanmasını sağlamaktadır.

Fetih Spot –  Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Eşyalarınızın fotolarını Whatsapp ile göndermeniz yeterlidir. Değerli ziyaretçilerimize mobilyalarınızı alabileceğimiz fiyatları söylüyoruz. Anlaşırsak hemen ödemenizi yapıyoruz.

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: