Skip to main content
arnavutkoy-ikinci-el-esya

Arnavutköy İkinci El Eşya

Arnavutköy tarihi, her nekadar Trikos kalesiyle anılmakta ise de Sazlıbosna-Kayabaşı yolunun doğusunda Filiboz Viranlığı (Filiboz Çiftliği) mevkiinde, tarihte çok da fazla adı geçmeyen antik bir yerleşimin varlığı belirlenmiştir. Bu bağlamda Arnavutköy sınırları içinde en eski yerleşim birimi, Sazlıbosna-Kayabaşı yolunun doğusunda Filiboz Viranlığı (Filiboz Çiftliği) olarak adlandırılan antik Filiboz şehridir.

ikinci-elesya-iletisim

Arnavutköy İkinci El Eşya

Günümüzde artan ihtiyaçların karşılanamaması farklı çözüm yollarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Birçok kişi kazancını sadece hayati ihtiyaçlarına yetirebilecek durumda iken aslında gerçek anlamda olmazsa olmaz birçok ürün bazı gelir grupları için lüks olarak nitelendirilmektedir. Bu nedenle ikinci el eşya alan Arnavutköy’de birçok yer alımlarını yaparken dar gelir gruplarını da düşünerek her gelir grubunun alım yapabileceği şekilde seçmektedir. İkinci el eşyaların fiyatları belirlenirken ne kadar süre kullanıldığı üzerinde herhangi bir arza ya da tadilat gerektiren bir durum olup olmadığı varsa bunun eşyanın kullanımını ne ölçüde etkilediği gibi durumlar belirlemektedir. Bu eşyaların alıcılarını üzerinde bulunan olumsuz durumlar hakkında kesinlikle bilgi verilmekte ve bu eşyaların satışı sırasında kullanıcıya da aynı şekilde bilgiler aktarılmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Arnavutköy mahalleleri,

Adnan Menderes Anadolu Arnavutköy Merkez Atatürk Baklalı Balaban Boğazköy İstiklal Bolluca Boyalık Çilingir Deliklikaya Dursunköy Durusu Fatih Hacımaşlı Hadımköy Haraççı Hastane Hicret İmrahor İslambey Karaburun Karlıbayır Mavigöl Mehmet Akif Ersoy M. Fevzi Çakmak Mustafa Kemal Paşa Nenehatun Ömerli Sazlıbosna Taşoluk Tayakadın Terkos Yassıören Yavuz Selim Yeniköy Yeşilbayır Yunus Emre

2inci-el-esya

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: