Skip to main content
kucukcekmece-ikinci-el-esya

Küçükçekmece İkinci El Eşya

Küçükçekmece İkinci El Eşya

Küçükçekmece ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Küçükçekmece ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Küçükçekmece ikinci el eşya Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

mobilya-ikinci-el

Küçükçekmece şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

Elde kalan malların ucuza satılması çoğu zaman spot ürünlerin ikinci el eşyalar arasında olduğunu sanmamıza neden olmaktadır. Bu bilinen bir yanlış olmasına rağmen tüketicinin lehine gelişen olağan bir piyasa düzenlenmesidir. Bu şekilde ikinci el eşyalar gibi ucuza satılması mümkündür. Bu şekilde alım gücü daha düşük olan birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Ancak bu tarz eşyaların alıcıları arasında yer alıyorsanız şüpheye düşmeden gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun nedeni ikinci el eşya fiyatına aldığınız ürünün daha önce bir başkası tarafından kullanılmamış olmasıdır. Bu açıdan bakıldığında mağazadan alan tüketicilere kıyasla oldukça karlı bir alım yapmış durumdasınızdır.

esya-2-el

Spot eşyaların sıfır eşyalardan farksız olması ve tek farkının daha ucuza mal edilmiş olması geçim sıkıntısı çeken tüketicilerin alışverişleri sırasında tercih sebepleri olmasının en önemli nedenleri arasında gelmektedir. İkinci el eşyalar arasında hemen hemen birçoğunun az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış olması da alıcıları bu pazara iten önemli nedenler arasında yer almaktadır. Alışverişlerinde gösteriş yerine karı tercih eden birçok tüketici alım tercihlerine bu şekilde yön vermektedir. Bu alıcılar ve bu tarz satıcılar sayesinde oluşan bu pazar da günden güne büyümektedir.

Küçükçekmece mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Küçükçekmece mahalleleri;

İkitelli, Sefaköy, Atakent · Atatürk · Beşyol · Cennet · Cumhuriyet · Fatih · Fevzi Çakmak · Gültepe · Halkalı · İnönü · İstasyon Kanarya · Kartaltepe · Kemalpaşa · Mehmet Akif · Söğütlüçeşme · Sultanmurat · Tevfikbey · Yarımburgaz · Yenimahalle · Yeşilova

kucukcekmece-ikinci-el-esya

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: