Skip to main content
ikincielesya

Mevlanakapı İkinci El Eşya

Mevlanakapı İkinci El Eşya

nakliyat-hizmeti

Mevlanakapı ikinci el eşya alım satım yapan yüzlerce firma günümüzde varlığını sürdürmekte ve bunların neredeyse büyük çoğunluğu yeni kurulmuş firmalar olmaktadır. Mevlanakapı İkinci el eşya bu firmalar arasından bünyesinde ki zengin eşya çeşitliliği ile ve antika eşya, ikinci el spot eşya, ikinci el beyaz eşya alım satım, ikinci el mobilya eşyası ile ikinci el eşya alanlar içerisinde dikkat çeken yerde olmayı başarmış ve kendini kanıtlamış bir firma olmuştur. Kalıcı müşterileri ile bünyesinde ki LED TV alanlar, TV alanlar ve kullanılmış eşya alanlardan olması sebebiyle zengin ürün çeşitliliği ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

MEVLANAKAPI İKİNCİ EL EŞYA – 0212 441 81 84

Mevlanakapı İkinci El Eşya, sizlerden ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alım satım yapan yerler, ikinci el eşya alım konusunda uzman olduğunu ileri süren firmalar gibi eşyalarınıza hakkının altında fiyat biçen bir firma rolüne hiçbir zaman soyunmamıştır.

Mevlanakapıda satmak istediğiniz tüm ev eşyalarınızın değerlerini öğrenmek için iletişim kısmından herhangi biriyle irtibata geçerek ikinci el ev eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp veya mail yolu ile göndererek maksimum 10 dakika içinde fiyat alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz fiyatı kabul etmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte adresinize araç gönderiyoruz. Eşyalarınız yerinde incelendikten sonra ödemenizi nakit yapıyor ve taşıma işlemine başlıyoruz.

2inci-el-esya

            Eğer Mevlakapı 2. el eşya alanlar arıyorsanız da doğru yerdesiniz eviniz de ya da iş yeriniz de kullandığınız artık satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalar için de bize ulaşabilirsiniz. Mevlanakapı ikinci el eşya alanlar olarak her zaman güvenebileceğiniz tek Mevlanakapı ikinci el eşya firması biz olalım.

Whatsapp İletişim : 0537 269 05 14 * * * Çalışma Saatlerimiz : 7/24

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: