Skip to main content
sariyer-ikinci-el-esya

Sarıyer İkinci El Eşya

Sarıyer İkinci El Eşya

Sarıyer ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Sarıyer ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

Sarıyer ikinci el eşya Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Sarıyer şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

İkinci el eşya pazarı gittikçe büyüyen bir pazar haline gelmiştir. Büyük şehirlerde göçle gelen insanların sayısının günden güne artması ve sürekli yenilenen marka modellerin bulunması eskiye olan rağbetin de artmasına neden olmuştur. Sürekli yenilenen eşyalardaki akımlara ayak uydurmak isteyen tüketiciler ikinci el eşyalara olan ilginin de artmasına neden olmuştur. Eskiye kıyasla günümüzde daha sık değişen evlerdeki dekorasyonlar ve dekoratif evlerde oturma isteği birçok kişinin eskimeden eşyalarını elden çıkarmasına neden olmaktadır. Eskimeden satışa sunulan ikinci el eşyalar ise alım gücü fazla olmayan birçok kişi tarafından tercih edilebilir bir hal almıştır.

ikinci-el-elektronik-esya

İkinci el eşyaların bu kadar rağbet görmesinin bir başka nedeni ise halen şık ve kullanılabilir durumda olmalarıdır. İkinci el satışa sunulan akla gelebilecek birçok eşya bulunmaktadır. Akla gelen en çok satılan ikinci el eşyalar arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, cep telefonları, koltuk takımları, kanepeler bulunmaktadır. Alıcının ve satıcının bir araya geldi sanal ve gerçek dünyada alternatifler de gittikçe artmaktadır. Ödeme ve güvenlik konusunda halen teknolojiye pek fazla güvenmeyen alıcı ve satıcılar genellikle ikinci el eşyaların satışında bu işi yapan firmaları tercih etmektedir. Yeni nesil tüketici profiline baktığımızda ise alım ve satım konusunda teknolojinin getirilerini kullanmaktan çekinmediklerini fark etmekteyiz. Alım ve satım kanalları değişse de ikinci el eşyaların el değiştirmesi ile ilgili çok büyük bir pazarın oluştuğunu fark etmemek neredeyse imkânsız bir hale gelmiştir.

ikinci-2-el-esya

Farklı nedenlerle elindeki eşyalarını satmak isteyenler bu piyasaya az çok araştırdıkları için fiyat konusunda genellikle tecrübelidirler. Aslında ikinci el eşya piyasasının bu kadar hızlı gelişmesi aynı zamanda bir avantaj olarak da değerlendirilmektedir. Çatı katında eskimeye bırakılan mobilyalar ikinci el eşyalar bu sistem sayesinde kullanılmaya devam edecektir. Ekonomik olarak da bu sistemin getirilerinin olduğu bir gerçektir. Gelir adaletsizliğinin bulunduğu ve alım gücünün düşük olduğu ülkemizde ihtiyaçlarını bu yolla daha ucuza mal edebilmek bir avantajdır. İkinci el eşyalar konusunda Pazar büyümeye devam ederken sizde eski eşyalarınızdan kazanç elde edebilirsiniz.

sariyer-ikinci-el-esya

Sarıyer’nin her mahallesinden ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz, bize ulaşın: 0537 269 05 14

Sarıyer mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Sarıyer mahalleleri;

Bahçeköy Merkez Mah, Baltalimanı Mah, Büyükdere, Cumhuriyet Mah, Çamlıtepe(Derbent) Mah, Çayırbaşı Mah, Darüşşafaka Mah, Emirgan Mah, Fatihsultanmehmet Mah, Ferahevler Mah, İstinye Mah, Kazımkarabekir(Dağevleri) Mah, Kemer Mah, Kireçburnu Mah, Kocataş Mah, Maden Mah, Pınar Mah, Poligon Mah, Pttevleri Mah, R.Feneri-Garipçe, Reşitpaşa Mah, Rumelihisarı Mah, Rumelikavağı Mah, Sarıyer Merkez Mah, Tarabya Mah, Uskumruköy, Yeni Mah, Yeniköy Mah.

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: