Skip to main content
kagithane-ikinci-el-esya

Kağıthane İkinci El Eşya

Kağıthane İkinci El Eşya

Kağıthane de ikinci el eşya alan birçok yer olsa da bunlar arasında en köklü olanı firmamız olan Fetih Spot’tur. Zira bizler her zaman ikinci el eşyalarınızı alırken en yüksek fiyatı vermeye çalışıyoruz.

Kağıthane ikinci el eşya alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet veren Fetih Spot’un gezici servisleri ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerin yaşayacağı potansiyel mağduriyetleri önlemektedir.

Kağıthane ikinci el eşya alanlar arasında bulunan Fetih spot ve bu ilçede ikinci el eşya satanlardan olan firmamız her zaman size bir telefon kadar yakındadır.

ikinci-el-esya-pazari

Telefon numaralarımız: 0212 441 81 84 , 0537 269 05 14

Kağıthane şubemizdeki ikinci el eşya uzman personellerimiz sizleri yormadan, sizin çağrınızla sizin yerinizde ikinci el eşyanızın fiyatını uygun koşullarda değerlendirir ve size en uygun fiyatı sunar.

İkinci el eşyalar denildiği zaman akla genellikle kullanılmış olan ürünler gelmektedir. Ancak birçok eşya hiç kullanılmadan ikinci el eşya adını alır. Bunlar genelde spot mağazaları üzerinden satışa sunulur. Spot eşya ikinci el fiyatıyla yani mağaza fiyatlarına kıyasla daha düşük fiyatlarla sayışa sunulur. Bunun nedeni ise büyük mağazalara sunulan yıllık satış kotalarıdır. Büyük markaların satış mağazaları yıllık satış taahhütleri imzalayarak bayilik anlaşması yaparlar ve bu anlaşmalarda da belli bir miktar yıl içerisinde satılacağı koşuluyla markayı temsil ederler. Ancak hayatın ve işleyen ekonominin getirisi olarak da bu satış hedefleri her zaman gerçekleşmez bu noktada mağaza büyük markanın temsilciliğini kaybetmemek adına ellerinde kalan malları karsız daha cüzi rakamlarla spot mağazalarına satarlar. Bu şekilde hiç kullanılmadan ikinci el eşyalar fiyatına alımı için piyasaya sürülürler.

ikinciel-istanbul

Kağıthane mahallelerinde ikinci el eşya alımı ve satışı ve yapmaktayız ve bölgede daimi gezici servislerimiz vardır.

İkinci el eşya aldığımız Kağıthane mahalleleri;

Çağlayan · Çeliktepe · Emniyet Evleri · Gültepe · Gürsel · Hamidiye · Harmantepe · Hürriyet · Mehmet Akif Ersoy · Merkez · Nurtepe · Ortabayır · Seyrantepe · Sultan Selim · Şirintepe · Talatpaşa · Telsizler · Yahya Kemal · Yeşilce

İletişime Geçin
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: